Header

Het bestuursorgaan.

Voorzitter
Vyncke Els

Hommels 4, 8730 Sint-Joris (Beernem)
GSM: 0499/42 18 95
els.vyncke@telenet.be

Ondervoorzitter / Verantwoordelijke ledenbestand en medewerkers
De Schuyter Roger

Tuinwijk 56, 8730 Sint-Joris (Beernem)
GSM: 0495/89 54 54
roger.de.schuyter@telenet.be

Secretaris
Pintelon Ignace

Ter Loo 51, 8310 Sint-Kruis (Brugge)
GSM: 0479/80 05 73
ignace.pintelon@telenet.be

Penningmeester
Stevens Xavier
H. D’Ydewallestraat 4  bus 102, 8730 Beernem
GSM: 0473/97 62 89
stevensxavier@proximus.be

Ledenmagazine en verslaggeving
De Blaere Heidi
Nijverheidsstraat 4, 8730 Beernem

Tel. 050/35 89 91
deblaereheidi@skynet.be

Verantwoordelijke vervoer
Hallaert Erik

Leeuwerikstraat 6, 8730 Beernem
GSM: 0498/21 02 35
hallaert.erik@hotmail.com

Verantwoordelijke materiaal & lokalen
Bleyaert Hendrik

Hugo Verrieststraat 26, 8730 Beernem
GSM: 0473/84 18 54
hendrik1.bleyaert@gmail.com

Bestuurslid
Vandommele Hans

Populierendreef 16, 8310 Assebroek
GSM: 0474/26 48 44

Functies buiten het bestuursorgaan.

Verantwoordelijke Website en Nieuwsbrief
Standaert Siegfried
Spreeuwenweg 65, 8210 Loppem
Tel: 050/82 56 83
standaert.s@telenet.be

Verantwoordelijke busreizen
De Roo Marleen

Urselseweg 19, 9910 Knesselare
Tel. 09/374 70 23
romain.bleyaert@proximus.be