Header

Bestuur

Vyncke Els Voorzitter
Hommels 4, 8730 Sint-Joris (Beernem)
GSM 0499 / 42 18 95
els.vyncke@telenet.be

De Schuyter Roger / Onder-voorzitter
Verantw. Busreizen & medewerkers
Tuinwijk 56, 8730 Sint-Joris (Beernem)
GSM 0495 / 89 54 54
roger.de.schuyter@telenet.be

Knockaert Luc / Penningmeester / Secretaris
Rustoordstraat 22 bus 03/02 Oostkamp
GSM 0494/03 14 43
luck46@gmail.com

Boussery Erwin / Ledenmagazine / Website / Nieuwsbrief
Smedenstraat 9, 8750 Zwevezele
GSM 0478 / 21 29 15
erwin.boussery@telenet.be

Bleyaert Hendrik / Verantw materiaal & lokalen
Hugo Verrieststraat 26, 8730 Beernem
GSM: 0473/84 18 54
hendrik1.bleyaert@gmail.com

Hallaert Erik / Verantwoordelijke vervoer
Leeuwerikstraat 6, 8730 Beernem
Tel: 050/78 17 89 GSM: 0498/21 02 35
hallaert.erik@hotmail.com

Hallaert Martin / Verantw sponsoring & publiciteit
Den Duine 18, 8730 Beernem
Tel: 050/78 14 38 GSM: 0498/87 65 19
martin.hallaert@telenet.be

Vandommele Hans / Bestuurslid
Populierendreef 16, 8310 Assebroek
Tel: 050/35 05 64 GSM: 0474/26 48 44
hansvandommele@hotmail.com

Pintelon Ignace /Bestuurslid
Ter Loo 51, 8310 Sint-Kruis (Brugge)
Tel: 050/35 11 77
Ignace.pintelon@telenet.be